PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050192}

Reniferek

Baby Reindeer
7,3 30 538
ocen
7,3 10 1 30538
7,7 18
ocen krytyków
Reniferek
powrót do forum serialu Reniferek

Na Netflixie stabilnie

ocenił(a) serial na 6

Po opisie możnaby pomyśleć, że to serial o tym jak chora psychicznie kobieta nęka przypadkowego mężczyznę. Nic bardziej mylnego. To serial o tym jak przypadkowy mężczyzna, dzięki nękaniu "zagubionej" kobiety akceptuję swój homoseksualizm. W każdym bądź razie Netflix trzyma poziom jeśli chodzi o sprowadzanie wszystkich możliwych zagadnień do jednego tematu.

ocenił(a) serial na 8
Lays_92

To serial biograficzny.

ocenił(a) serial na 9
Rampampammstein

wszystko wygląda na to, że srogo pokoloryzowany, więc ostrożnie z tym

Lays_92

i jeszcze jakie to wszystko proste, gwałci go facet, no to zaczynają go kręcić faceci, Gadd powinien dostać jakiego Nobla z psychologii, psychiatrzy i psychologowie głowią się od lat nad przyczynami homoseksualzimu, a tu taki Reniferek i wszystko jasne, no i ta żenująca scena, "mamo , tato, zgwałcił mnie mężczyzna, zostałem biseksem, ale poznałem takiego wspaniałego i miłego transa", mama: "nie masz się czym martwić", ojciec (tajemniczo): "synu, wiem coś o tym, wychowany zostałem w Kosciele katolickim", umarłem ze śmiechu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones