Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
36 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly
the_men_from_okinawa

i mój takze Przyjacielu.... gdzie takich szukac? chyba tylko na srebrnym ekranie :)

desire0

Jest niesamowicie piękna. Ma to coś czego szukamy w kobietach...

mazt

Zgadzam się w 100%. Jest jedną z najpiękniejszych kobiet na naszej planecie.

the_men_from_okinawa

mi jakoś przeszkadzają jej brwi. patrze na nią i widzę tylko te brwi

BlueLips

Ja mam takie samo odczucie, wszystko byłoby idealnie gdyby trochę -acz umiejętnie- je wyregulować. Co prawda, niektórzy piszą, że sekret jej piękna to "niewydepilowane brwi do 0,0005 mm :)) na luku brwiowym" ja myślę, że to regularne rysy i niebanalna twarz. Zjawiskowa.

the_men_from_okinawa

byla piekna 10 lat temu w reqiuem ale nie starzeje sie z wdziekiem

the_men_from_okinawa

zdecydowanie tak :)

the_men_from_okinawa

Też tak uważam, A do tego ma jeszcze bardzo przystojnego męża, który także świetnym aktorem jest.

the_men_from_okinawa

Jestem dziewczyną, ale przyznaję - gdy widze ją w jakimś filmie, nie mogę oderwać od niej wzroku. Jest niesamowicie piękna. Jak to ktoś wcześniej trafnie ujął: ma to coś ^^ A do tego jest dobrą aktorką

the_men_from_okinawa

Jest wyjątkowo zjawiskową kobietą nawet teraz, kiedy nieco zbytnio się odchudziła.

A kiedy była młodziutka i miała pełniejsze kształty, to była po prostu chodzącym cudem.

the_men_from_okinawa

ma piękne oczy

the_men_from_okinawa

W "Pięknym Umyśle" przeszła samą siebie... Boże drogi... ona jest idealna...

the_men_from_okinawa

Jak dla mnie jest niesamowicie sucha co nie jest zaletą

Movie_Crash_Man

Nie wiem kolego, gdzie Ty widzisz jej suchość. Ona raczej często sprawia wrażenie zgorzkniałej, ale to coś zupelnie innego. Suchość ma związek z brakiem wrażliwości, natomiast zgorzkniałość z jej nadmiarem. Dodam , co oczywiście nowością nie będzie, że ma jedne z najpiękniejszych oczu jakie widziałem.

Thompston

jest sucha, bez wyrazu żadnego. Moim zdaniem nic swoim wyglądem nie wyraża.

Movie_Crash_Man

Sucha to nie jest dobre określenie do tego o co Ci chodzi. Nie mniej co do tego to też absolutnie się nie mogę zgodzić, ale tu już nie ma co polemizować, każdy ma swoją ocenę takich rzeczy.

Thompston

ja mam porównanie - inne aktorki.
sucha to jest dobre określenie dla mnie.

Movie_Crash_Man

W całej okazałości wydaje mi się sztuczna. Nie z urody, ale z reakcji/gry aktorskiej. Aktorzy dają magię postaciom - wierzymy nagle, że są postaciami filmu i zapominamy, że są aktorami. W jej przypadku mam ciągle wrażenie, że ONA jest zagubiona w każdym filmie w którym gra. sztuczna/fałszywa whatever

Movie_Crash_Man

Ok , oczywiście jak mówiłem, każdy ma swoją ocenę w tej materii, dalej uważam że sucha to nie jest adekwatne określenie, no ale mniejsza o to , ważne że wiemy w czym się nie zgadamy, ale na tym w zasadzie koniec , chyba że chcemy się o to kłócić. Moim zdaniem nie ma to sensu ;)

Thompston

sucha pasuje XD

Movie_Crash_Man

hahaha...dobrze, że nie mokra

natalaziomala

w tym względzie też wydaje się sucha. To jedyna aktorka, której nie kupuje drugą jest charlize therone podobne wrażenia.

Movie_Crash_Man

Jedna z aktorek, która dla mnie jest mega mokra to winona ryder...agggahhh

Movie_Crash_Man

Sam jesteś suchy cwelu

the_men_from_okinawa

mój też. a jestem heteroseksualną kobietą :P

the_men_from_okinawa

i mój i mój :)

the_men_from_okinawa

Tak jest olśniewająca, niezmiennie, mimo iż lat jej przybywa :)

Mario_63

Dom z piasku i mgły ....mhmmmm pięknie wyglądała :))))sensowną i zmysłowa kobieta

the_men_from_okinawa

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

the_men_from_okinawa

No ładna jest nie da się ukryć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones