Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
37 157 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

Też tak myślicie? Jak ją widzę w starszych filmach to jest taka dziwnie pucołowata i przeciętna. A teraz jest moim skromnym zdaniem jedną z najpiękniejszych aktorek- i taka jest prawda. Nie jakaś paskudna Angelina Jolie z mordą jak karp, czy z innej beczki- mułowata szczurza morda Paris Hilton (Dzisiejsze kanony piękna są conajmniej chore). Jennifer jest nie tylko ładna, ale też cholernie utalentowana. Zawsze ratuje nawet te słabsze filmy w których gra. Chociaż nie jestem kobitką to ona ma dokładnie taki jak ja typ urody- normalnie takie same brwi, identyczny kolor oczu i włosów. Jedna z moich ulubionych aktorek, o ile nie ulubiona. 10/10.

Jest jak wino - im starsza, tym lepsza ;)

użytkownik usunięty
mnich141091

Może bez przesady- jak będzie stara to NA PEWNO nie będzie piękniejsza niż teraz:) Ale w sprawie wina to się zgadzam:)

Bardzo dobra i piękna aktorka. Bardzo lubię filmy w których gra.

użytkownik usunięty
Miszkurka2000

Pełna zgoda i szacun:D

Jedna z moich ulubionych aktorek no i .... piękna :)

coshoo

Według mnie jest piękna, ma wyjątkową urodę, inną niż u reszty społeczeństwa. Ma na koncie kilka niezłych filmów, w których zagrała przepięknie. ;-) Uwielbiam ją. :-)

użytkownik usunięty
sule

Widzę, że dużo osób się ze mną zgadza, a to już jakiś plus:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones