Jennifer ConnellyI

Jennifer Lynn Connelly

8,1
36 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Connelly

uważaj, mam na ciebie oko kochanie! ;)

WielkiSzu

Spóźniłeś się, ja mam na nią oko od dawna ;)

Fred_9

Wobec tego, wyzywam cie na pojedynek! ;)

WielkiSzu

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta! hehe ;)

_MG_

Jeśli ktoś korzysta to jej mąż :))) Zresztą on też jest świetny :)

Severussoholiczka

oboje są cudowną parą,nie gustuję w blondasach,ale Paul ma uroczy uśmiech.

Wera_135

I nie tylko uśmiech

Severussoholiczka

Jest też wspaniałym aktorem,wszechstronnym-może widziałaś Rachunek sumienia,jeśli nie polecam-doskonała rola.

Wera_135

Nie widziałam jeszcze ale za to oglądałam wiele innych filmów i z nim i z Jennifer i oboje bardzo lubię.I cieszę się że są razem

Severussoholiczka

Jeśli nie widziałaś,polecam,bardzo ciekawa rola Paula.

Wera_135

Jak dla mnie to każda jego rola jest ciekawa :)

Severussoholiczka

dobrze wiedzieć,choć ciekawi mnie,dlaczego tak często grywa księży albo zakonników.

Wera_135

A jest jak sam mówi ateistą :) A Ty widziałaś może " Bezwstydnego Mortdecaia " ?

Severussoholiczka

widziałam,świetny film,a jak na ateistę jest niezłym duchownym....

Wera_135

Raczej dobrym aktorem który potrafi zagrać każdą role nawet nieciekawą , nawet jakiś mały epizod i zrobić to tak że na zawsze go zapamiętujesz :)

Severussoholiczka

święta prawda,amen.

Wera_135

A jaki film z nim lubisz najbardziej ?

Severussoholiczka

Hm,Kod daVinci,Rachunek sumienia,Legion i Ksiądz,no i oczywiście Obłędny rycerz i Atramentowe serce.

Wera_135

Ja bym jeszcze dodała"Turystę" i " Wimbledon" . A z tych które wymieniłaś to nie widziałam tylko" Rachunku Sumienia" a za "Legionem " czy " Księdzem" jakoś nie przepadam :) Oglądałam je tylko ze względu na to że Paul tam grał :)

Severussoholiczka

Turystę i Wimbledon mam w planach,ale stale coś mi wypada,dzięki za komentarz.

Wera_135

Widzę,że tak samo lubisz Paula,jak ja Shię Labeoufa.

Wera_135

Oj bardzo! I Jennifer zresztą też od czasu " Pięknego Umysłu" :)))

Severussoholiczka

To fakt,wspaniała rola.

Wera_135

Godna Oscara :) A Paul też fantastycznie wypadł w tym filmie . szkoda tylko że nie został za to nagrodzony :)

Severussoholiczka

A właściwie to trochę został no bo przecież to tam spotkał Jennifer i znalazł miłość

Severussoholiczka

Nie wiedziałam,dzięki za informację,Shia też na planie Nimfomanki poznał swoją dziewczynę,podobno się zaręczyli,mam nadzieję.

Wera_135

Może będzie tak jak z Jenn i Paul'em :) Oni są już razem 12 lat i wyglądają na tak samo szczęśliwych jak na samym początku :)

Severussoholiczka

Obyś się nie myliła,amen.

Wera_135

Skoro im się udało to i Shii też może się poszczęści . 12 lat w Hollywood to prawie tak jak 50 lat małżeństwa w normalnym świecie :) A co Shii to jaka jest jego najlepsza rola Twoim zdaniem ?

Severussoholiczka

Chas w Constantine,Jerry w Eagle Eye,Francis wNajwspanialszej grze w dziejach i oczywiście Boyd w Furii.

Wera_135

A ja go najbardziej kojarzę z Transformerów i z Aniołków Charliego. A co powiesz o teledysku do " Elastic Heart ' ?

Severussoholiczka

Cudownie emocjonalny,tak teledysk,jak i Shia.Samymi oczami wyraża więcej emocji,niż inni aktorzy całą grą aktorską,a Maddie to mała tygrysica,zabawny widok,gdy dorosły facet ucieka przed małolatą.

Wera_135

O tak! Oboje są świetni :) Ale mnie osobiście bardziej podoba się właśnie ta " małolata" jak ją określiłaś:)

Severussoholiczka

Jest świetna,to fakt,ale mnie bardziej podoba się Shia-wreszcie wygląda jak rasowy mężczyzna,choć jako chłopak z Constantine wyglądał tak słodko ze swą anielską buzią.

Wera_135

No dobra to przyznajemy że oboje są świetni :) A co do Jennifer to lada dzień wchodzi do kin jej nowy film " Do nieba" . Dość ciekawie się zapowiada :)

Severussoholiczka

Dzięki za informację,a co do teledysku-zgadzam się.

Wera_135

Fajnie by było gdyby Jenn i Paul zagrali razem w jakiejś komedii romantycznej :)
A tak wogle a to ja się czasem zastanawiam czemu Jennifer tak często gra w tych samych filmach co Russel Crowe i czy Paul czasem nie jest o nią zazdrosny. Niby on i Russel się przyjaźnią ale ... :))))

Severussoholiczka

Moim zdaniem czysty przypadek,a co do filmu,może kiedyś zagrają.

Wera_135

Fajnie byłoby gdyby tak się stało.A z tym Russellem to był taki żart . Nie sądzę żeby był tak chamski i podrywał ją znowu wiedząc że jest szczęśliwa z jego kumplem :):):)

Severussoholiczka

Tak myślałam,Russell to facet z klasą.

Wera_135

Ale fakt faktem że kiedyś się spotykał z Jennifer :) A pna go rzuciła dla Paula :)

Severussoholiczka

O,nie wiedziałam,widzę,że bardzo lubisz tę parę,skoro tyle o nich wiesz.

Wera_135

No wiesz, nie codziennie okazuje się ze Twój ulubiony aktor i aktorka są małżenstwem :)

Severussoholiczka

Fakt,to dość rzadkie,Patrick Wilson i Dagmara Domińczyk też są małżeństwem,jeszcze kilka takich par mogłabym wymienić.

Wera_135

Jolie i Pitt też chociaż jakoś nie przepadam za żadnym z nich :) A co do Paula i Jenn to cieszę się że akurat oni są razem :) I mają troje dzieci w tym śliczną córeczkę ( czysty tatuś , ma jego oczy i jasne włoski ... )

Severussoholiczka

A ja podziwiam Brada i Angie,wychowują sporą gromadkę nie tylko rodzonych dzieci,szanuję ich za to.

Wera_135

No tak, akurat za to należy im się wielki szacunek ale jeśli chodzi o aktorstwo to jakoś tak mnie nie przekonują do siebie:)

Severussoholiczka

Nie gniewaj się,ale muszę przerwać tę rozmowę-ciekawą zresztą,bo mi się limit wyczerpie,sorry.

Wera_135

Ok, ale jak będziesz mogła to się odezwij bo naprawdę fajnie mi się z Tobą gada:)

Severussoholiczka

Wreszcie obejrzałam" Rachunek sumienia" . Faktycznie fajny film , podobny troszkę do " Imienia Róży " . A rola Paula bardzo ciekawa , taka tragiczna ...Aż szkoda mi go było :(

Severussoholiczka

Też bardzo lubię film i Paula w tej roli,szkoda mi go było,cieszę się,że film Ci się spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones