PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645341}

Zimowa opowieść

Winter's Tale
6,4 30 783
oceny
6,4 10 1 30783
2,8 4
oceny krytyków
Zimowa opowieść
powrót do forum filmu Zimowa opowieść

Colin Farrel w roli złodzieja z dziwną grzywką ratuje rude dziewczyny, podróżując w czasie i jeżdżąc na magicznym koniu. W wieku 11 lat byłabym zachwycona.

DarkSmile

Haha idealnie to ujęłaś :)

ocenił(a) film na 8
DarkSmile

A ja w wieku 45 jestem zachwycona. Może ze mną coś nie tak...

użytkownik usunięty
DarkSmile

Nie wiem, czy mogę Ci zaufać. Twój awatar mówi o mentalności zbuntowanej 15-latki.

Powiem więcej, jej avatar mówi również, że bardzo lubi naleśniki, uwielbia przepisową jazdę samochodem, kocha ciąć trawniki w godzinach porannych, w zimie nago biega po rosie, hoduje w tapczanie szynszylę, wieczorami szydełkuje i nie jest próżna nazywając siebie jakąś wodą do toalet w cenie powyżej 100 zł o zapachu kostki Domestos.
Pozdrawiam serdecznie.

malolmalol

Haha, najlepsze :D

Mi się film podobał. Miał w sobie magię, czemu jako dorośli mielibyśmy jej już nie czuć?

ocenił(a) film na 6
malolmalol

HAHAHA!
Mistrz nad mistrze ;D

Jak mam być szczególarzem, to tylko to "bieganie nago zimą po rosie" niezbyt mi się jakoś widzi, bo w zimie to raczej gołoledź bym widział nad ranem, ale OK i rozumiem co autor miał na myśli :)
Od siebie dodam, czego nikt tu chyba nie zauważył, a mnie aż bije po oczach, to pierwsze co jej avatar do mnie "mówi" to to, że promuje ona niezdrowe nawyki i chorobotwórcze/rakotwórcze używki! :P
Miejmy nadzieję, że to jest wszystko i nie ma w tym paleniu podtekstów rodem z Jamajki czy Holandii, bo wtedy trzeba by było się już poważnie martwić o koleżankę, jej rodzinę itd., hehe.

Sam film całkiem niezły, mnie się podobał, choć nieco bajkowy i przekolorowany.
Zakończenie zaskakujące i bardzo fajne.

ocenił(a) film na 8
DarkSmile

Bycie >>dorosłym<< jest stanowczo przereklamowane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones